Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
Dzisiaj jest: 20 Stycznia 2020  |  Imieniny obchodzą: Fabian, Sebastian
gok sękowa, gmina sękowa, ośrodek kultury
Shadow
Slider
 

Zapewne ten koncert na długo zapadnie w pamięć, a to za sprawą pięknego głosu Magdy Steczkowskiej oraz wyjątkowemu klimatowi kościoła parafialnego w Sękowej, który w niedzielny wieczór nabrał zupełnie nowych barw i wypełnił się wyjątkową muzyką. Niedzielne wydarzenie rozpoczęło się powitaniem wszystkich obecnych gości przez Dyrektor Iwonę Tumidajewicz, a później przyszedł czas na występ artystki, która wraz z Michałem Jurkiewiczem, multiinstrumentalistą, wykonała świąteczny program artystyczny. Tego wieczoru w wyjątkowym miejscu, rozbrzmiały najpiękniejsze polskie kolędy, pastorałki oraz piosenki świąteczne. Nie zabrakło też utworów autorskich, które połączyły tradycyjną magię świąt ze współczesnym wykonaniem. Tym samym widownia mogła liczyć na niezapomniane wrażenia i niepowtarzalną atmosferę podczas trwania całego koncertu angażując się wspólnie śpiewając. Magda Steczkowska swoim sposobem bycia ujęła wszystkich uczestników wydarzenia. Koncert został zorganizowany przez: Wójt Gminy Sękowa oraz Ks. Proboszcza Jacka Piroga. Po koncercie można było nabyć płytę z autografami artystów i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

 

Tym razem postanowiliśmy wykonać Magiczny Portret Zimowy, do którego wykonania użyliśmy: koszulkę na dokumenty, kartkę papieru z nadrukowanym portretem, ale równie dobrze może to być nadrukowany pejzaż, bałwanek, itp., klej, bibuła, cekiny, mini gwiazdki, nożyczki, kulki styropianu, zszywacz biurowy i ... rurka plastikowa do picia! Najpierw ozdabialiśmy portret dziewczynki bibułką, cekinami, watą kosmetyczną, itd. Następnie do koszulki biurowej wrzuciliśmy kulki styropianu i włożyliśmy ozdobione portrety, zszyliśmy górę koszulkę wkładając plastikową rurkę. Wystarczy dmuchnąć przez rurkę do woreczka i .... mamy Magiczny Portret Zimowy w którym wirują styropianowe kulki :) 

Wójt Gminy Sękowa

Przewodniczący Rady Gminy Sękowa

serdecznie zapraszają mieszkańców Gminy Sękowa na wspólne Noworoczne Spotkanie.

Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.

Serdecznie Zapraszamy!

Chociaż zima tego roku nas nie rozpieszcza, a może dlatego, zatęskniliśmy do ciepłych klimatów i postanowiliśmy w trakcie plastycznych warsztatów stworzyć tekturowe safari. Najpierw odrysowywaliśmy kształty na tekturce, następnie wycinaliśmy kształty i w ten sposób budowaliśmy nasze tekturowe safari w 3D. Zabawa do powielenia w każdym domu, w którym nudzą się dzieciaki, nożyczki w każdym domu są, tekturka też się znajdzie, uruchamiamy naszą wyobraźnię i... :) życzymy udanej zabawy!

Joga w GOK! 🧘‍♂️🧘‍♀️W najbliższy poniedziałek 20 stycznia br. odbędzie się spotkanie organizacyjne wszystkich zainteresowanych o godz. 17.00 w GOK Sękowa.


Kilka słów o naszej instruktorce Weronice Wronowskiej🧘‍♀️🧘‍♂️

Joga to droga uważnego przyglądania się sobie. Ćwiczenie pozycji jogi – asan, pod opieką wykwalifikowanych nauczycieli prowadzi do lepszego poznania i wzmocnienia swojego ciała, uspokojenie rozbieganych myśli i zrównoważenia rozedrganych uczuć. Weronika Wronowska jest dyplomowaną nauczycielką jogi według metody B.K.S Iyengara, sama praktykuje jogę od ponad 10 lat, regularnie udoskonala swoją technikę nauczania uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach z najbardziej doświadczonymi instruktorami jogi z Polski i z zagranicy. Jej największą pasją jest terapeutyczne zastosowanie ćwiczeń jogi. Zapraszamy!

Kalendarz wydarzeń

Styczeń 2020
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Wyszukiwarka

Search - SP Page Builder
PLG_JEV_SEARCH_TITLE
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Tagi

Copyright © 2018 GOK Sękowa.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM