gok1

Gminny Ośrodek Kultury w Sękowej

Gminny Ośrodek Kultury w Sękowej jest instytucją nastawioną na animację oraz edukację kulturalną społeczności lokalnej .

Do podstawowych zadań Gminnego Ośrodka Kultury należy w szczególności edukacja kulturalna i wychowanie przez sztukę, rozbudzanie i zaspokajanie potrzeb oraz zainteresowań kulturalnych, tworzenie warunków dla rozwoju amatorskich grup artystycznych.

Prowadzimy zajecie wokalne, muzyczne, plastyczne, taneczne. Zachęcamy również do kursów tańca towarzyskiego oraz tenisa stołowego.  Podstawowym naszym założeniem jest tworzenie sprzyjających warunków  dla rozwoju wszelkich form aktywności kulturalnej mieszkańców Gminy Sękowa.
Chcemy umożliwić rozwój własnych umiejętności, pasji, by Gminny Ośrodek Kultury był miejscem spotkań, integracji mieszkańców.

Jesteśmy dla was.

Kadra: