foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

logo

 

Zajęcia ze śpiewu:

 Dzieci od podstaw uczą się zasad śpiewu, prawidłowego wydobywania głosu. Zajęcia są prowadzone w grupie jak i indywidualnie. Piosenki są dobierane zgodnie z możliwościami i gustem młodych artystów.

 

Zajęcia gry na instrumencie:

Na tych zajęciach dzieci mają do wyboru instrumenty m.in.: pianino, keyboard, akordeon, gitara.
Zajęcia są prowadzone indywidualnie, czas zajęć jest ustalany zgodnie z dyspozycyjnością dziecka jak i instruktora. Dzieci najpierw poznają nuty, ich ułożenie na pięciolinii, kolejno uczą się co odpowiada za wydobycie z instrumentu danego dźwięku. Te zajęcia nie tylko uczą gry, ale również cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia celu.

 

Zajęcia taneczne:

Zajęcia taneczne są prowadzone w trzech grupach wiekowych: dzieci klas 0-6
Zajęcia trwają  1,5 godziny, dzieci tworząc grupę przygotowują układy taneczne z różnych dziedzin tańca. Taniec rozwija koordynację ruchową, poprawia sylwetkę oraz uczy dzieci dyscypliny i samozaparcia.
Zajęcia odbywają się w środy od godz 17,00.Okres wakacyjny -przerwa

Zapraszamy również do zgłaszania swojego zainteresowania zajęciami z tańca towarzyskiego dla każdego- po tym, każda impreza taneczna nie będzie już nudna, każdy będzie mógł ze swoim partnerem zatańczyć każdy taniec do każdej muzyki.

 

Zajęcia plastyczne-rękodzielnicze:

Na zajęciach plastycznych dzieci i młodzież mogą rozwijać swój talent plastyczny oraz uczyć się różnego rodzaju rękodzieła. Zajęcia te rozwijają wyobraźnię oraz poprawiają sprawność manualną.Nasz instruktor Pani Agnieszka Bylica prowadzi zajęcia w srody od godz 16,00.Okres wakacyjny o godz 11,00

 

Fitness Dance:

Najlepszy sposób na relaks, oderwanie się od spraw dnia codziennego, poprawienie swojej sprawności fizycznej oraz na zrzucenie kilku kilo
Fitness Dance to zajęcia fitness z dodatkiem elementów tańca (salsa, merengue, bachata, mambo, hip hop itp.), prowadzone zazwyczaj do muzyki latynowskiej.Zajęcia odbywają się w każdy wtorek od godz.19,00

 

Szachy:

W miłym towarzystwie dzieci i młodzież mogą uczyć się zasad gry. Umiejętność gry w szachy rozwija umysł, przyspiesza myślenie i zmusza do podejmowania konkretnych decyzji pod presją czasu.