Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania.
Dzisiaj jest: 16 Stycznia 2019  |  Imieniny obchodzą: Marceli, Włodzimierz, Bernard
gok sękowa, gmina sękowa, ośrodek kultury
Shadow
Slider

Zajęcia ze śpiewu:

Dzieci od podstaw uczą się zasad śpiewu, prawidłowego wydobywania głosu. Zajęcia są prowadzone w grupie jak i indywidualnie. Piosenki są dobierane zgodnie z możliwościami i gustem młodych artystów.

 

Zajęcia gry na instrumencie:

Na tych zajęciach dzieci mają do wyboru instrumenty m.in.: pianino, keyboard, akordeon, gitara.Zajęcia są prowadzone indywidualnie, czas zajęć jest ustalany zgodnie z dyspozycyjnością dziecka jak i instruktora. Dzieci najpierw poznają nuty, ich ułożenie na pięciolinii, kolejno uczą się co odpowiada za wydobycie z instrumentu danego dźwięku. Te zajęcia nie tylko uczą gry, ale również cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia celu.

 

Zajęcia taneczne:

Zajęcia baletowe  trwają  1 godzinę. Taniec rozwija koordynację ruchową, poprawia sylwetkę oraz uczy dzieci dyscypliny i samozaparcia. Zajęcia odbywają się w środy od godz 17.15, pod nadzorem Pani Aleksandry Niemiec.Okres wakacyjny -przerwa.

 

Zajęcia plastyczne-rękodzielnicze:

Na zajęciach plastycznych dzieci i młodzież mogą rozwijać swój talent plastyczny oraz uczyć się różnego rodzaju rękodzieła. Zajęcia te rozwijają wyobraźnię oraz poprawiają sprawność manualną.Nasz instruktor Pani Joanna Zawadowicz - Mikołajczyk prowadzi zajęcia w środy i czwartki od godz 16,00.Okres wakacyjny o godz 11,00.

 

Fitness:

Najlepszy sposób na relaks, oderwanie się od spraw dnia codziennego, poprawienie swojej sprawności fizycznej oraz na zrzucenie kilku kilo. Zajęcia zawierają min.pilates,elementy jogi itp.Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek od godz.19.30.

 

Szachy:

W miłym towarzystwie dzieci i młodzież mogą uczyć się zasad gry. Umiejętność gry w szachy rozwija umysł, przyspiesza myślenie i zmusza do podejmowania konkretnych decyzji pod presją czasu.

Kalendarz wydarzeń

Styczeń 2019
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Wyszukiwarka

Search - SP Page Builder
PLG_JEV_SEARCH_TITLE
Przeszukuj - Kategorie
Przeszukuj - Kontakty
Przeszukuj - Artykuły
Przeszukuj - Doniesienia
Przeszukuj - Tagi

Copyright © 2018 GOK Sękowa.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM